START     PROGRAM     BILETY     DOJAZD     NOCLEGI     PARTNERZY     ARCHIWUM     CLUB  
OFF FESTIVAL KATOWICE 2010: Pięknie wam dziękujemy!
2010.08.09
Oszałamiający, bajecznie kolorowy spektakl The Flaming Lips i czarno-biały jazz z piekła rodem w wykonaniu Shining. Mniam mniam Dum Dum i brzydale z Dinosaur Jr, którzy dali mistrzowski koncert na pożyczonych instrumentach. Eleganccy, stylowi i nieco neurotyczni Tindersticks i uroczo ponurzy The Horrors. Konfrontacja z legendą na koncercie The Fall i z przyszłością na występie Toro Y Moi. Lenny Valentino odrodzony w deszczu i „Menda” szwendająca się po lesie - każdy zapamięta tegoroczną edycję OFF Festival nieco inaczej, każdy na swój sposób go przeżywał. Ale wszystkim wam dziękujemy za wasz wkład w atmosferę festiwalu i już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczną edycję.

Dziękujemy również za wszystkie uwagi, sugestie i propozycje – dzięki nim będziemy mogli sprawić, że na OFF Festivalu poczujecie się jeszcze lepiej i że nic nie zakłóci wam radości odkrywania muzyki.

Równocześnie z dumą informujemy, że na OFF FESTIVAL KATOWICE 2010 padł rekord frekwencji w historii festiwalu – pierwszego dnia sprzedały się wszystkie karnety, co noc artystów oklaskiwała dziesięciotysięczna widownia, a w sumie w Dolinie Trzech Stawów gościło 15 tysięcy fanów muzyki alternatywnej.


Dla tych, co lubią sobie powspominać, kilka użytecznych linków:

Clash Music

Under the Radar

Rzeczpospolita

Gazeta Wyborcza

Onet.pl

Interia.pl

Wirtualna Polska

Tuba.pl

Musicnews.pl

Bookmark and Share
POWRÓT
 
MYSPACE OFFTV FACEBOOK TWITTER NAPISZ DO NAS PRESS RSS FAQ

Copyright 2006-2010 by Fundacja Independent. Thesign: The Complainer, webmaster: Warsztat8r. Foto: Jacek Poremba i archiwum OFF.