START     PROGRAM     BILETY     DOJAZD     NOCLEGI     PARTNERZY     ARCHIWUM     CLUB  
Teren Festiwalu

OFF Festival 2010 odbędzie się w KATOWICACH, w Dolinie Trzech Stawów.

Nowa siedziba festiwalu to wyjątkowy zakątek miasta. Rozległy park położony na styku dzielnic Osiedle Paderewskiego i Muchowiec (u zbiegu ulic Górnośląskiej i Murckowskiej) wziął nazwę od trzech kąpielowych zbiorników wodnych, przy których mieszczą się przystań wodna i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Swoje ścieżki mają tu również miłośnicy rowerów oraz niezliczone ilości spacerowiczów, którzy oblegają to niezwykłe miejsce, szukając wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Zobacz MAPĘ.

W bliskiej odległości od parku znajduje się bogata baza noclegowa oferowana przez Katowice. Na terenie parku istnieją już Camping i parking, ale z myślą o coraz liczniej przybywającej na OFF Festival publiczności z całego świata, powstanie dodatkowo specjalne pole namiotowe, które pomieści kilka tysięcy osób.

Z Doliną sąsiaduje bezpośrednio sportowe lotnisko Katowice - Muchowiec, użytkowane przez Aeroklub Śląski. W pobliżu znajdują się też Lasy Murckowskie.

 
Taxi - 10% OFF

Taxi Silesia Katowice 32 300 00 00 - dla uczestników OFF Festiwalu 10% zniżki!

 
Dojazd środkami komunikacji miejskiej

OFF Festival Katowice 2010 – dodatkowa komunikacja miejska w dniach 6 - 8.08.2010 r.

Na czas trwania OFF FESTIVAL  KATOWICE uruchomione zostaną dodatkowe kursy na wybranych liniach autobusowych:
- nr 910 - „Katowice Dworzec PKP” (stanowisko nr 11) – „Katowice Muchowiec Lotnisko” (stanowisko tymczasowe, przy ul. Lotnisko) – od piątku co 15 minut!

Dodatkowe kursy późnym wieczorem i nocą:

- nr 905 (Ligota, Kostuchna, Podlesie, Zarzecze)
- nr 906 (Dąbrówka Mała, Szopienice, Nikiszowiec, Giszowiec)
- nr 908 (Sosnowiec)

Specjalnie do Muchowca:

- od godz. 5.00 czwartek (5 sierpnia) do godz. 9.00 poniedziałek (9 sierpnia) linie nr 0 i 50 kursować będą do przystanku „Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy”, który będzie dla nich przystankiem końcowym i początkowym.  W  kierunku do centrum Katowic linie zatrzymają się na przystanku „Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy” i dalej pojadą ulicami: Pułaskiego, Lotnisko do przystanku „Muchowiec Droga do Lotniska”. W tym czasie obsługa przystanków „Muchowiec Park” oraz „Muchowiec Pętla” zostanie zawieszona.

Szczegółowe informacje i rozkłady jazdy www.kzkgop.com.pl
Bezpłatna infolinia: 800 16 30 30 

Istniejące połączenia komunikacyjne umożliwiające dojazd oraz powrót z rejonu Lotniska Muchowiec oraz Parku Leśnego w Katowicach Muchowcu:

Dojazd z centrum Katowic liniami autobusowymi nr: 0, 10, 50, 110, 672, 674, 910 – odjazdy z jednego wspólnego przystanku „Katowice Dworzec PKP” (stanowisko nr 11).

Dojazd z rejonów Lotniska Muchowiec do centrum Katowic liniami autobusowymi nr: 0, 10, 110 z  przystanku „Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy” (przy centrum handlowym) oraz  dodatkowymi kursami linii nr 910 i liniami nr 0 i 50 z tymczasowego przystanku zlokalizowanego przy ul. Lotnisko oznaczonego jako „Katowice Muchowiec Lotnisko” oraz przystanku „Katowice Muchowiec Droga do Lotniska” zlokalizowanego przy ul. Francuskiej.

Istniejące połączenia komunikacyjne umożliwiające dojazd oraz powrót z centrum Katowic do Mysłowic:

Dojazd oraz powrót z centrum Katowic do Mysłowic liniami autobusowymi nr: 18, 44, 66, 76, 77, 149, 162, 931. Linie autobusowe nr 76, 77, 149 realizują kursy do i z przystanku „Katowice Aleja Korfantego”. Linie autobusowe nr 18, 44, 66, 931 realizują kursy do i z przystanku „Katowice Zawodzie Pętla” (system przesiadkowy autobusu/ tramwaj).

Istniejące połączenia komunikacyjne umożliwiające dojazd oraz powrót z centrum Katowic do Tych:

Dojazd oraz powrót z centrum Katowic do Tych liniami autobusowymi organizowanymi na zlecenie MZK Tychy nr: 1, 4, 14, 400, E-1 realizującymi kursy do i z przystanku „Katowice Aleja Korfantego” oraz linią autobusową organizowaną na zlecenie KZK GOP Katowice nr 688 realizująca kursy do i z przystanku „Katowice Dworzec PKP”.

Dojazd autobusami miejskimi z Lotniska Pyrzowice – autobusem "LOTNISKO" do Dworca PKP w Katowicach i dalej wymienionymi wyżej liniami.

Nadmieniamy, że w przypadku wcześniejszego rozpoczęcia przebudowy pl. W. Szewczyka w Katowicach oraz Dworca Kolejowego w Katowicach nastąpi korekta powyżej przedstawionego sposobu dojazdowego.

 
 
MYSPACE OFFTV FACEBOOK TWITTER NAPISZ DO NAS PRESS RSS FAQ

Copyright 2006-2010 by Fundacja Independent. Thesign: The Complainer, webmaster: Warsztat8r. Foto: Jacek Poremba i archiwum OFF.