START     PROGRAM     BILETY     DOJAZD     NOCLEGI     PARTNERZY     ARCHIWUM     CLUB  
OFF Festival: Nie tylko dla ducha
2010.08.01

Restauracja Parkowa to przestronny teren wokół stawu, gdzie znajdziecie prawie 60 punktów z piwem, napojami chłodzącymi (w tym bio cola!) i gorącymi oraz bogatą ofertą gastronomiczną. Pomyśleliśmy o każdym podniebieniu i każdej kieszeni. Znajdziecie tu pełen wachlarz smaków - od tradycyjnej, regionalnej kuchni śląskiej, przez dania wegetariańskie, aż po smakołyki z Azji i słodkie desery.

Na terenie restauracji znajdować się będzie również pijalnia Yerba Mate oraz kawiarnia Cafe Natura, oferująca słodycze i napoje Fair Trade - przede wszystkim kawę z ekspresu.

Ważne informacje:

W Restauracji Parkowej i Miasteczku Festiwalowym używamy naczyń i kubków papierowych lub biodegradowalnych.

Na terenie festiwalu, w Miasteczku Festiwalowym oraz w Restauracji Parkowej obowiązuje segregacja śmieci. Na całym terenie znajdują się odpowiednio oznakowane kosze.

Zaaranżowaliśmy również wygodną i dobrze urządzoną strefę dla palących, w Restauracji Parkowej. Sugerujemy nie zatruwanie życia innym, zwłaszcza w tłumie pod scenami i korzystanie z wyznaczonego miejsca.

Sprzedaż na terenie Restauracji Parkowej odbywa się wyłącznie za pomocą bonów towarowych (jeden bon = 2 zł) oraz kart zbliżeniowych MasterCard PayPass. Bony można nabyć – w kasach przy wejściu na teren festiwalu (gdzie można również płacić za nie kartami kredytowymi) oraz za gotówkę w specjalnych kasach przy wejściach na teren restauracji. Przy wejściu do Restauracji Parkowej niedaleko Alei Handlowej znajduje się czynny bankomat.

Regulamin strefy gastronomicznej oraz korzystania z bonów festiwalowych – kliknij tutaj.

W Miasteczku Festiwalowym działa przez całą dobę bar serwujący śniadania i inne ciepłe posiłki oraz napoje i piwo. Sprzedaż w tym barze odbywa się za gotówkę lub przy pomocy kart zbliżeniowych MasterCard PayPass. Uczestnicy Festiwalu mogą w nim również otrzymać bezpłatnie wrzątek.  W barze będzie również kiosk z drobnymi artykułami pierwszej potrzeby - jak baterie, przybory toaletowe, podpaski itp.

Poza gastronomią na terenie Festiwalu znajdzie się również aleja handlowa, a w niej duży wybór płyt, odzieży, gadżetów oraz rękodzieło i biżuteria artystyczna. Tam również ulokowany jest oficjalny merchandise festiwalu. Uwaga! W alei handlowej nie zapłacisz bonami, ale gotówką lub kartą.

Bookmark and Share
POWRÓT
 
MYSPACE OFFTV FACEBOOK TWITTER NAPISZ DO NAS PRESS RSS FAQ

Copyright 2006-2010 by Fundacja Independent. Thesign: The Complainer, webmaster: Warsztat8r. Foto: Jacek Poremba i archiwum OFF.